Koronavírus v Taliansku - situácia je vážna

Z Talianska hlásia nielen výskyt koronavírusu, ale už aj dve obete. Vírus objavili aj v Izraeli a Libanone, v Iráne.

Infekcia sa vyskytla už pred pár týždňami aj v Nemecku, tam ale nik nezomrel a zdá sa, že sa im podarilo zabrániť ďalšiemu šíreniu. Podobne vo Francúzsku, kde zomrel staší čínsky turista. 

V Taliansku sa zdá byť situácia iná - horšia. Žiadna krajina v Európe nemá toľko prípadov, ako Taliansko. Tam už je teraz na niektoré mestá uvalená izolácia, nesmie sa do nich ani vstupovať ani vychádzať, uzavreté v nich sú úrady, školy, bary a supermarkety. Salvini žiada nejaký druh uzavretia celého Talianska.

 
Európa je prehnane komplikovaná spoločnosť, ľudia sú tu rozmaznaní a mentálne zmľandravení - hlavne tí vo vedení. Európa, na rozdiel od Číny, nedokáže reagovať racionálne. Vedenie ako Merkel a Macron budú klamať a odsúvať pravdu. A ich inštitúcie ani nie sú schopné zorganizovať to, čo Čína.
 
Ak sa postup epidémie nepodarí v najbližších dňoch v Taliansku zastaviť, hrozí minimálne proces rastu ako v Číne. Už teraz by sa vlastne malo uzavrieť celé Taliansko. Naši občania, ktorí sú tam krátkodobo, by mali byť prevzatí do karantény na území SR. Ale to sa asi nestane, a cudzinci sa na vlastnej osi teraz rozpŕchnu do domovských krajín, už teraz štartujú, šoférujú, letia - a potencionálne tak práve roznesú infekciu z Talianska na celý kontinent. 
 
Chaos spôsobený vírusom, dokonca aj pri nejakom optimálnom priebehu, sa na Slovensku znásobí s politickým chaosom, čo zavládne po voľbách. Ak ľudia podporia nové globalistické strany, teda ľudí bez skúseností a bez vzťahu ku vlasti a národu, bez ochoty spraviť "neliberálne" rozhodnutia - môže byť na Slovensku naozaj zle.
 
V každom prípade sa treba pripraviť na prepad takzvanej ekonomiky - v Číne sa pod tlakom epidémie menej vyrába a transportuje, čize sa šetrí a zlepšuje sa životné prostredie. Lenže Čína ma stále svojím spôsobom pod kontrolou ekonomiku a nevypukla tam panika. Ak sa v Európe priebeh epidémie bude čo len trocha podobať tej čínskej, tak v Európe teda panika a kríza stopercentne vypukne.
 
 
 
 
 
 
0
Ema

pretože - ako píšeš - všetci tam majú disciplínu u talianskej prdele. Conte chce totiž zaviesť "model Wuchan", ale zisťuje, že ... hm, Taliani sú iní.

Matteo Salvini už včera žiadal uzavrieť hranice. Dostalo sa mu od vládnucej chamrade hysterického No, no, no! Zároveň dali povolenie mimovládnym zmrdipašerákom, aby vysadili v Pozzalle ďalších takmer 300 kusov afrických populačných prebytkov bez dokladov a s neznámym zdravotným stavom.
Dnes 8:00 h SEČ:
BREAKING! Relief onboard #OceanViking this morning, as survivors - rescued from the #Mediterranean sea in three separate operations this week - hear the news #Italy has been allocated their Place of Safety: The ship is now on its way to #Pozzallo, Sicily, for disembarkation.
https://twitter.com/msf_sea
Vysielanie naživo - Lekári bez hraníc šupujú do Európy ďalších afrických "utečencov": https://www.facebook.com/localteamtv/videos/2342327942734043/UzpfSTI1MjM...

Len nedávno v Pozzalle pritom vykydali na európskych daňových poplatníkov takmer tisícku mladých rozradostených tancujúcich černochov - len z jedného jediného výlovu koordinovaného s pašerákmi. Aj teraz vysypú a odtrepú sa k brehom Líbye po ďaších.
Čoskoro budú africké populačné prebytky - dobre oblečené a najedené - mašírovať po európskych mestách a vrešťať vijavole (wir wollen) ... aj-sukuf (eine Zukunft) ... a niesť obdobné transparenty ako v tomto videjku, napríklad KEINI DEUTCH SCH LERNEN. https://www.youtube.com/watch?v=XT16M_OM8h0

Midnigtcowboy

Totálny rozpad západnej civilizácie.
Trocha z vlastnej skúsenosti. Priateľka skoro obden stojí frontu na CP SR kvôli podávaní pracovných povolení. Robí pre otrokarov co dovážajú otrokov najmä z krajiny na Okraji, ktorá radostne začala budovať tú, oné, pokrokovú liberálnu spoločnosť. Za každého otroka systém okrem iného pýta cca 160ojro za lekárske vyšetrenie na cudzokrajne choroby.(identické v každej krajine eurosojuzu) Ak otrok neprejde, musí ísť budovať svetle zajtrajšky do rodnej viesky.... A na druhej strane systém umoznuje/vita/ podporuje dovoz tvorov z najzamorenejsich oblasti sveta, ktorí sú infikovaní chorobami z ktorých sa my povodní obyvatelia poserieme (to bude ten optimálny prípad). To už fakt žijeme v blázinci?

Ema

s názvom Lekári bez hraníc do Talianska? Ebolu?

Vystrihnuté z priameho prenosu z vylodenia takmer 300 ilegálnych černošských migrantov v talianskom Pozzalle:

 

 

Najskôr šiel na loď jeden Talian, asi šéflekár, kompletne v ochrannom odeve, potom vybehol, zmizol zo záberu kamery, ktorá obstaráva live streaming a o pár minút sa prisunuli dve sanitky s posádkou zabalenou ako v morovej zóne. K lodi ich pristavili tak, že zo stanoviska kamery nebolo vidno, koľko "hostí" - ako im hovoria čuráci z pašeráckej organizácie MSF - skončilo dnuká.

Až potom prišla obyčajná sanitka, naložila tehotnú černošku a potom autobusy pre ostatných skoro 300 černochov. Boli medzi nimi aj celé vysmiate rodinky, ktoré očividne núdzou nikdy netrpeli.

Toľko zážitok z priameho prenosu vyloďovania skoro 300 afrických ilegálov v talianskom prístave Pozzallo.

Zajtra začne Conti bliakať, že Taliansko má toho veľa a si ich má Európa "rozdeliť".

Ema

Situácia sa vyvíja každú hodinu - už zrušili ich slávny karneval v Benátkach. COVID19 má v tomto zjavne ozdravný účinok, likviduje všetky zbytočné gýčové chujoviny. Dúfajme, že definitívne.

V našom korporátnom mediálnom smetiarskom hnoji je ale aktuálne témou Diamond Princess kdesi v Jokohame a Južná Kórea. Načo by sa zapodievali Talianskom - členom EÚ a Schengenu.

Špinaví srabi, hentá smetiareň.

Náhodný okoloidúci

Mňa by zaujímalo, či je pravda to, čo sa píše o vlastnostiach vírusu - že je vysoko rasovo selektívny a že zaberá predovšetkým na ázijskú rasu, že bieli a čierni by mali byť oveľa odolnejší.

https://zemavek.sk/koronavirus-moze-byt-selektivnou-biologickou-zbranou-...

Norman

Na tomto určite pracujú, ale podla všetkého naozaj ťažko prenejšie nadefinovať presnejšiu identifikáciu rasy na virusovej úrovni. Ale ... na hrubo sa to zrejme dá, ako hovorí článok.
Druhá vec je, či by globalisti takého svinstva boli schopní. Odpoveď je jednoznačná: ÁNO, zvlášť v súčasnej situácii.
Tretia vec. je to naozaj pravdepodobné? Nie moc.

Otázka praktická: je to naozaj selektívny vírus? odpoveď - nie je, a teraz počujte moju predpoveď: Onedlho počet obetí a infikovaných v Európe prekoná Čínu. Záleží hlavne na najbližších dňoch, ale predpokladám, že to bude kopírovať priebeh vo Hu bei, ale obrana bude slabšia, a tak následky budú horšie.

Midnigtcowboy

Hra na "selektivnost" v prípade vírusov je v podstate ruská ruleta. Vírusy radi mutuju, prispôsobujú sa hostiteľovi.
Napríklad ak vírus potrebuje aby sa nadviazal na bunku nejaký receptor a ten daný nositeľ (istý genotyp) nemá, vírus dokáže sa "učiť" a nájsť si inú cestu, teda nadviazať sa na iný receptor. Toto by myslím nikto neriskol.... aj keď žijeme šialené časy.

Norman

Áno, to je to, o čom sa píše. Takzvaní vedci našťastie nie sú schopní pochopiť túto mechaniku, ináč by bol koniec.
Ale žiaľ, oni sú schopni hodiť vírus aj bez presného smerovania. Pozícia mesta Wuhan v centre Ćíny, čas začiatku infekcie ... ale nemyslím si to naozaj, len spomínam tieto faktory v pravdepodobnostnej rovnici.
Myslím, že Covid-19 je prirodzený.
Ale rovnako si myslím, že v Amerike je pandémia v Čine prijímana s cynickou škodoradosťou.

Luko

Pred asi dvoma-troma rokmi (dokonca za vypísanú odmenu) zbierali amíci vzorky DNA (najprv len na Ukrajine a potom aj inde) podľa národností, miesta života a čo ja viem akých ďalších kritérií, ale hlavne to potom pokračovalo v celej Azii, v Rusku a všeobecne ich chceli aj od Slovanov (čo zjavne Taliani nie sú, ale kto vie, čo všetko ešte prebehlo).

Snažil som sa, ale tie informácie a články o spomínanom zbere jednotlivých vzorkov DNA dnes už neviem dohľadať (asi robím nejakú chybu alebo sa už "stratili").
Ťažko posúdiť, či to súvisí ...

Norman

Áno, to že zbierali genetické vzorky, to vtedy prebehlo trocha médiami a som si ISTY, že to naozaj robia. presne tak, oni stopercent by chceli gnetickú zbraň. A možno raz použijú to, čo majú, bez ohľadu na následky.
Možno používajú aj testovacie veci - virus, ktorý nie je fatálny a škodlivý, ale ho použijú na otestovanie jeho schopnosti selekcie (podľa "rasy", podľa čohokoľvek biologického ...). Možno aj tento Covid-19 je také niečo, len je predsa len viac fatálny.
A možno je to plný úspech - veď Čínu dosť ochromil.
Treba varovať.

Ale teda súhlasím teda s tebou - hej, som predsa len optimistický, oni to vyvíjajú, ale nemyslím, že toto je už ono, že toto je umelé.

PeKonšpirator

…..názory na sočasné dění a nesmyslný coronavirus, chřipkový virus, jsou v poslední dny né na desítky, ale snad tisíce. Zorientovat se, je fakt pro obyčejné lidi sedící neustále u TV a poslochání mediálních sračkometů, skoro nemožné. Jedni vykládají to a druzí zase pravý opak. Kde je pravda????
12:54
Po prověření mnoha dat z různých kanálů mně vychází následující nebezpečná konspirace…..
Dva staří lidé, kteří zemřeli v Itálii na údajný coronavirus byli dle určitých zdrojů očkováni proti chřipce. I kdybych tento fakt nevěděl a je skutečně zcela jedno, jestli je pravdivý či nikoliv, prostě zemřeli na chřipku. Podívejte se kolik lidí v České republice a v EU zemře ročně na očkování proti chřipce a následně na chřipku. Vše se tají. Je tedy zcela jedno, na co dva lidé v Itálii odešli do jiné dimenze.
Ať je to cokoliv, hned byl použit příklad útoku coronaviru v EU a velice nebezpečného údajného šíření mezi lidmi. Dle příkladu asiatů zastavují vlaky, uzavírají města a snaží se asi udělat co největší paniku. Jak zpíval Fredy Mercury: Show must go on. Šou musí pokračovat. A pokračuje.
Po měření sítí 5G, která byla udělána na různých místech v Rakousku, Itálii, Německu a také v České republice, je potvrzen jejich provoz. Nikdo je zatím nepovolil. Na mnoha místech, autobusových zastávkách, v obchodních domech, křižovatkách a místech, kde se lidé zdržují jenom krátkou dobu, byly detekovány HOT SPOTY. Jsou to místa, kde i přístroje neměly možnost měřit radiaci sítě 5G, která byla zjištěna a identifikována. Byly přehlceny…..

Znovu se vracím k článku, který jsme uvedli od agenta z Wuhanu. Řekl a nastínil lidem situaci, že údajným zabijákem není coronavirus, byl použit jenom jako zástěrka, ale záření sítí 5G, které tam bylo před nějakou dobou zkušebně zavedeno. Počkáme a uvidíme další vývoj celé sitace s hysterickými tahy vlád, které reagují naprosto digitálně.
Pravděpodobný brzký očekávaný kolaps systému z nafouknutých bank umělými deriváty a masivními podvody na lidstvo po celá desetiletí, bude určitě zapřičiněn CORONAVIREM a ničím jiným.
Berte prosím úvahu z mé strany jako můj osobní názor a všichni ostatní mohou mít názory rozdílné…..
Vždyť se přeci jedná jenom o konspirační teorie, že ano?????
napsal tm

Norman

správne pripomenutie, že základný problém sú banky a korporácie, ktorých systém je číselne tak spochabený, že je pred zrútením.
Epidémia ho len dorazí - ALEBO teda systém ju ešte aj umelo nafúkne, aby mala krytie na vysvetlenie pre pád, keď už nemôžu mať nejakú väčšiu vojnu.
Osobne si ale myslím, že epidémia je nielen prirdozená a že system naozaj sama dorazí, mimo kontrolu všemocných korporácií. Korporácie nedokážu riadiť systém, aby bol trvalo udržateľný a už vôbec nie sú schopné ho riadiť pod nejakým tlakom (epidémia, nepríjemné počasie).
takže tieto negatívne správy sú čiastočne pozitívne, lebo ničia v prvom rade systém. Samozrejme, žiadna zbraň a žiaden liek nie je bez kolaterálnych škôd.

sandro

Tabletky, vela Cecka, cukor, rybie konzervy, maly agregatik, ZBRAN, cokolada, alkohol, galony pitnej vody a najma peniaze na ucte aspon na pol roka.

Ľubov

Zdravím ! Hej,aj ja to tak vidím. Ale predsa,momentálne sa čaká na volby,však vieš,za 5 dní.A to nebudú voľby,ale skôr pohľad pravde do očí. Som nesvoja ,väčšina z našincov tu počíta s tým,že bios bude voliť progres.

Tak sa chystám na hodinu pravdy. Akí budeme po sobote.

Tom

na účte ? Kdeže, ak "to" príde, z banky si tie bezcenné papiere pomenované "peniaze" nevyberiete. A ak, tak časť majte v hotovosti a zvyšok investovať do predmetov dlhodobej spotreby a hodnoty.
PS: Aktuálne video z číny k tejto téme https://t.me/c/1309424271/4246

sandro

Ludia maju hypoteky, rozne ine splatky suvisiace s byvanim a spotrebou. Poznam len malo ludi, ktori nemaju v dnesnej dobe toto poriesene elektr.bankovnictvom. Preto tie peniaze na ucte, ale samozrejme nezanedbat ani to co pises. Cash nedostane nikto, ale detaily nemusime riesit, to su uz klasice survivalisticke debaty. Ide o podstatu - to co nezadrzitelne prave prichadza s totalnym prepadom akcii a ekonomiky. Lubov, volby v tomto kontexte ani neriesim, v zlych casoch bude to slabe a zdegenerovane okamzite zmetene a opraty chytia zakonite ti silni. Alebo si niekto mysli, ze Truban a Caputova budu mat zaujem byt vo vedeni krajiny, ktora bude v totalnom chaose? Nie, ti si budu hladat akurat tak bezpecnu noru. Nechcem byt posol zlych sprav, ale mame to tu a najbl. rok bude z hladiska buducich dejin velmi zaujimavy na studium:)

Ľubov

Práve poslanci schválili ,aby sa ID prerokoval v skrátenom termíne..

https://www.rtvs.sk/televizia/live-nr-sr

ps.Ešte k zásobám: https://www.youtube.com/watch?v=nrSnv2UFV4Q&feature=youtu.be Baudyš racionálne, tí praví hrdinovia čoskoro budú bojovať proti hladu.

Ema

ďalších skoro 200 kusov afrických populačných prebytkov bez dokladov a s neznámym zdravotným stavom. Tento raz to bola loď pod nemeckou vlajkou Sea Watch 3, ktorú preslávila agresívna dredová pizda Carola Raketová.
Záznam z dnešného vysýpania vysmiatych černochov v EÚ:
https://www.facebook.com/252306033154/posts/10157431572248155/

Pri tomto kriminálnom akte neboli zďaleka také opatrenia ako pri vysypaní skoro 300 černochov v talianskom Pozzalle pred pár dňami - darčeka pre Európu od Lekárov bez hraníc. Tam niečo muselo byť. Ebola? Nevieme, nikto nám nepovie. Načo.

Každopádne je šokujúce, že taliansky premiér, tá handra globalistov, ešte aj v extrémnej situácii, aká panuje v Taliansku, nemá odvahu povedať kriminálnej mimovládke, aby vypadla aj so svojím čiernym kontrabandom niekam do Hamburgu - tak ako to žiadal guvernér Sicílie.

Norman

je naozaj zločin. Hrdelný zločin. Ľudia tomu stále neveria, ale toto skončí nejakou občianskou vojnou a národnou hygienou. Samozrejme že nie rasizmom, boh uchovaj - budú to normálne antipandemické fylogeneticko hygienické opatrenia.
A samozrejme, že nik nebude černochov odvážať do Afriky na základe rasy. Len sa im umožní, aby sa stretli a žili so svojimi príbuznými.

slaven1

Bojovníkov dovážajú. Každý týždeň jeden pluk.

nové